Firma üritused

Talvepäevad 2015

Kuna Eestis valitseb tõsine lumepuudus, siis sõitis KMG Inseneriehituse meeskond detsembri alguses Põhja-Soome Levile lund otsima. Levil lumepuudust ei olnud. Seekord oli põhirõhk murdmaa suusatamisel ning „suusalaagri“ lõpuks oli meeskond läbinud ligikaudu 800 suusakilomeetrit! Lisaks sai õhtuti testitud Levi laskumisnõlvasid, kus igaüks sai oma lumelaua/mäesuusa oskusi lihvida.

Suvepäevad 2014

Seekordsed hilised suvepäevad toimusid novembris Tenerifel. Peale päikesevõtmise tegeleti ohtralt spordiga ning samuti tutvuti kohalike vaatamisväärtustega.

Mitmed hommikud algasid ühise jooksuringiga kohalikul promenaadil ning jätkusid jõusaalis. Päevasel ajal tegeleti tennise mängimise oskuste parandamisega ning erinevate veespordialadega.  

 

Mööda kitsaid mägiteid seiklesime Hispaania kõrgeimasse mäetippu Teidele (kõrgus merepinnast 3718m), piisavat närvikõdi tekitas euroopa suurim veerpark „Siam Park“, „Loro loomapark“ andis võimaluse tutvuda erinevate loomadega ning nautida suurepäraseid etendusi ja praamireisil väiksematele saartele sai teepeal delfiine kohatud. 


Sügisene põdrajaht Ida-Virumaal 2013

Oktoobri lõpus kutsus Taavi kogu meeskonna Ida-Virumaale, et võtta osa põdrajahist. Kõik osalised said aimu kuidas jahipidamne käib ning „ajajatena“ jahist osa võtta. Jahisaak oli külluslik ja õhtul saime kõik maitsta kohalike jahimeeste jahisaagist valmistatud hõrgutusi. Peale väsitavat jahipäeva lõõgastusime õhtul kohalikus suitsusaunas. Järgmisel hommikul vaatasime üle kohaliku vaatamisväärsuse – Järuska katusega puitsilla.


Suvepäevad 2013

Järjekordsed KMG Inseneriehituse suvepäevad toimusid seekord Lääne-Virumaal Viitna kandis augusti keskpaigas. Jätkasime traditsiooni ning suvepäevad toimusid sportlikus võtmes. Peale saabumist reede õhtupoolikul ning asjade lahtipakkimist alustasime geopeitusega. Ülesandeks oli GPS- abil üles otsida Viitna järve ümbrusest teatud arv märke ja tähiseid. Asja tegi keeruliseks see, et GPS-il kaarti polnud, vaid nägi ainult oma asukohta. Kõik said ülesandega edukalt hakkama ning metsa keegi ei jäänud!

Laupäevane päev möödus kanuutades mööda Valgejõge, mis pakkus kohati ekstreemsusi üle jõe langenud puude näol. Samas ei tekkinud kellegil seltskonnas probleemi vajadusel jahedasse vette hüpata ning kanuu üle puu või puu alt läbi tuua. Peale kanuuseiklusi ootas meid ööbimiskohas kuum saun ning õhtune meelelahutus.


Talvepäevad 2013

KMG Inseneriehituse töökas meeskond külastas veebruaris hiljuti avatud Kiviõli Seikluskeskust, kus testisime ära Eesti pikimad laskumisnõlvad. 


Suvepäevad 2012

Sel korral põrutasime oma ettevõttega Saaremaale! 
Peab märkima, et puhkusest oli asi aga kaugel: kõigepealt vallutati Kuressaare Linnastaadion ning ees ootasid KMG Inseneriehituse erakorralised Olümpiamängud! Mõõtu võeti viiel erineval alal ning võistluspinget jagus kuni viimse minutini... Väikesed vigastused kuulusid asja juurde, kuid positiivseid emotsioone jagus kuhjaga. 
Edasi suunduti imelisse Pilguse mõisa. Kohapeal võttis meid vastu mõisa noorhärra, kes tutvustas kogu ümbrust ning avalikustas meile ka igavese nooruse saladuse! 
Teisel päeval külastasime Mändjala randa, kus toimus põnev lohesurfi koolituspäev. Kõik soovijad said vees ära käidud ning kindlasti mõnevõrra targemaks ja osavamaks. Õhtul toimus veel üks tõsisem jalgpallimatš projektijuhtide ja objektijuhtide vahel ning viimased peolised said magama alles kella 4-ajal hommikul.
Positiivseid emotsioone jätkub nüüd lumeni välja:)  


Talve/ kevadpäevad 2012

Ühel ilusal märtsilõpu päeval sõitis pea kogu meeskond Soome suusatama! Bussisõit mööda maalilist Soomemaad kulges kenasti vaatamata hirmutavale lumevähesele pildile, mis bussiaknast avanes :)
Himosel oli rõõm suur, kui selgus, et suusanõlvad on paksu lumekatte all ja külmakraadegi parajalt.
Pea kogu meeskond tahtis vapralt lumelaudadega sõita, ignoreerides fakti, et kogenuid sõitjaid oli vaid paar tükki. Õhtuks oli selge, et KMG meeskonnas allaandjaid ei ole! Kõik pidasid vapralt vastu ja üksmeelselt vallutati nõlvad ka järgmisel päeval.
Kokkuvõtteks oli üks kergemat sorti arstiabi vajav vigastus, sinikaid ja valusaid lihaseid kokku lugema ei hakatud... Aga kõigil oli lõbus end proovile panna! 


Jõuluüritus 2011

Sel aastal otsustasime inimesi veidi kustivallas harida. Nimelt siirdus seltskond 22. detsembri õhtul inimtühja Kadrioru Kunstimuuseumi kuulama, mida põnevat räägib giid meile ühest Eesti väärtuslikumast kunstišedöövrist Hieronymos Boschi ja Pieter Bruegeli ringiga seotud maalist „Rahavahetajate ja kaubitsejate väljaajamine templist”.

Edasi siirdus juba haritud seltskond Kadrioru tiigi kaldal asuvasse Park-Cafe`sse maitsma kohviku perenaise koostatud Jõulumenüüd.

Meeleolukas õhtu kulges kiiresti... Mõned pidulised jõudsid koju alles hommikutundidel(!).

Aga reedel olid kõik see mees jälle tööpostil.


Suvepäevad 2010 Hiiumaa Surfiparadiisis

 Meie firma selle aasta suvepäevad toimusid 19-21. augustil meretagusel Hiiumaal, Paradiisirannal. Saabumisel paradiisiranda neljapäeva õhtul, tervitas meid seal maalilises kohakeses hingematvalt kaunis päikeseloojang merre ning südasuvised sambarütmid. Veidi kohaga tutvunud, siirdusime mõõtu võtma orienteerumises vanades sõjaväest maha jäänud ehitistes. Kuigi oli juba augusti teine pool, siis ilmataat soosis meid ning kinkis päikselise reede. Kesksuviselt soe päev muutis veeatraktsioonid ülimalt nauditavaks ning kinkis palju tegevuslusti kõigile. Õhtupoolikul said huvilised proovida ka maastikul tehnika taltsutamist. Laupäeval, enne lahkumist said veesõbrad korralikes lainetes veel meremõnusid nautida ning tuligi kodutee rataste alla võtta.

 

Jõuluüritus 2008

20.detsember 2008.a. toimus firma Jõuluüritus.
Põnev ekskursioon Dominiiklaste Kloostris ja kena õhtusöök Olevi restoranis.

 

 

 

Firma ühisüritus Tartus

Meie firma juba neljas ühisüritus toimus seekord Tartus.
Rahvas kogunes reede pealelõunal Pirita tee kontori ette, seal istuti bussi ning teekond Tartusse võis alata. Lõbusas meeleolus tehti mitmeid bensiinijaamapeatusi ning kohale jõuti väikese hilinemisega Ülikooli tänav 7 kus Cafe Noir`i töökas kollektiiv juba ootas meid - kerge õhtusöök serveeriti imekiiresti!
Kevadine Tartu võttis meid vastu  sumeda õhtu ja õiemeres aedadega, lausa lust oli jalutada Vanemuise teatrimajja. Muusikaline etendus Queen oli üllatav oma põnevate kostüümide, väga hea lavalise liikumise ja muidugi suurepäraste lauljatega.
Õhtupimeduses Tallinna jõudes oli rahval meeleolu reibas, jäädakse ootama uusi põnevaid üritusi.

 


Purjetades Naissaarele 2008

Väike fotoreportaaž augustis 2008. a. toimunud suvepäevadest.

Viimased uudised 25.06.2018 - KMG alustab Reidi tee ehitusega 25.06.2018 sõlmis KMG Inseneriehituse AS lepingu Tallinna Kommunaalametiga Reidi tee ehitustööde teostamiseks. Töövõtulepingu kogumaksumus on 38 113 503 eurot koos käibemaksuga.